Magyarország
április 19. szombat
Független Nemzet Logo


Független Nemzet


Leggyakoribb keresések: Magyar Péter Tisza Párt Orbán Viktor Fidesz Választások Kampány Bulvár Tóth Gabi Nagy Feró
Menüpontok: Impresszum Sütik
← Friss hírekért ugorj a főoldalra

Nem akárkit hívott meg Magyar Péter Magyarországra- Orbán ennek nem fog örülni

Feltöltve: 2024-07-18

Ursula von der Leyen Magyarországra látogat - Az Európai Bizottság elnöke közelebb kerül a magyar emberekhez

Ma délután Ursula von der Leyen, az Európai Bizottság elnöke és Magyar Péter, Magyarország Európai Uniós Képviseletének vezetője találkozott Brüsszelben, hogy megvitassák az Európai Parlament előtt álló bizalmi szavazást, valamint a jövőbeli együttműködés lehetőségeit.

A találkozón Ursula von der Leyen asszony megerősítette, hogy amennyiben az Európai Parlament bizalmat szavaz neki, szívesen látogat el Magyarországra egy személyes látogatás keretében. A látogatás célja, hogy közvetlen kapcsolatot teremtsen a magyar emberekkel, és tájékoztassa őket az Európai Unió jövőjéről és az általa vezetett Bizottság munkájáról.

Magyar Péter, az Európai Uniós Képviselet vezetője kiemelte, hogy a személyes találkozó alkalmat adna arra is, hogy Ursula von der Leyen asszony cáfolja a politikai propaganda által terjesztett félreértéseket és tévhiteket, és megmutassa valódi munkájának eredményeit és céljait.

Az Európai Bizottság elnöke hangsúlyozta az Európai Unió egységes és inkluzív jövőképének fontosságát, és készen áll arra, hogy minden tagállammal, így Magyarországgal is szoros együttműködésben dolgozzon az európai értékek és érdekek védelméért.

A magyar közvélemény és politikai élet szereplői nagy érdeklődéssel tekintenek Ursula von der Leyen esetleges látogatása elé, amely hozzájárulhat Magyarország uniós tagságának erősítéséhez és a közös európai jövő építéséhez.

Az Európai Parlament várhatóan hamarosan döntést hoz Ursula von der Leyen jövőbeli mandátumáról, amely döntés alapvetően befolyásolhatja az Európai Unió politikai irányát és prioritásait a következő években.




Támogass minket azzal, hogy követed az oldalunkat Te is, köszönjük! 


Iratkozz fel és elküldjük neked a legnagyobb vitát kiváltó cikkeinket: 

Feljelentés Gulyás Gergely ellen: újabb részletek, információk

Döbbenetes: Megszólalt Vogel Evelin: Én nem akartam, hogy ez legyen.....

Az eddigi legerősebb írással mentek neki Magyar Péternek - "Megáll az ész! Péter, hát van neked bőr a képeden?"



Ezekre kerestek rá olvasóink a leggyakrabban, kattints valamelyik címkére! 

                          


Sajnos nagyon sokan fals információkból tájékozódnak, és azonosító nélküli oldalak által terjesztett álhíreket osztanak meg. Ne tartozz közéjük! Kattints a megosztás gombra, és oszd meg a cikkünket Facebook-csoportokban vagy a saját idővonaladon, hogy a valós információk másokhoz is eljussanak!

Köszönjük, hogy velünk tartasz! 

Top 1 keresett szó: Magyar Péter / Ugrás az összes Magyar Péter hírhez /
Top 2 keresett szó: Orbán Viktor / Ugrás az összes Orbán Viktor hírhez /
Top 3 keresett szó: Bulvár / Ugrás az összes Bulvár hírhez /
Hírek időrendben
Menüpontok::
Impresszum
Sütik
FüggetlenNemzet lábléc logó
FüggetlenNemzet
április 19. szombat
2015-2025 - © Minden jog fenntartva